میزهای مدل سیکلون و بک فلو


 میزهای مدل سیکلون و بک فلو Cyclone and back flow

‌میزهای مکنده (suction) مجهز ترین و کارآمد ترین و مهم تر از همه, از نظر زیست محیطی سالم ترین نوع میزهای برش  مناسب برای کار در ضخامت های مختلف  فلزات هستند. میزهای برش CNC مدل ساکشن با طراحی مهندسی و حرفه ای به همراه قطعات با کیفیت و ساخت عالی , جایگزین بسیار خوبی برای تمامی میزهای برش قطعات فلزی برای دستگاه های برش پلاسما می باشند.

برشکاری به روش پلاسما و لیزر فرآیندهایی مرقوم به صرفه برای تولید قطعات فلزی هستند که متاسفانه دارای غبار و بخارهای خطرناک و سمی هستند و برای افراد حاضر در اطراف دستگاه و به خصوص اپراتور دستگاه بسیار خطرناک می باشند. با انتخاب یک میز برش حرفه ای با قابلیت ها و امکانات تخصصی، علاوه بر سهولت و سادگی در کاربری  دستگاه و بالا بردن سرعت و دقت در هنگام برش قطعات فلزی می توانید بدون نگرانی ازگازهای حاصل از برش و با اطمینان از کیفیت هوای موجود در محل کار  به برش و تولید قطعات گوناگون بپردازید.

تولید کنندگان قطعات فلزی و برش دهندگان مختلف شامل کارگاه ها و کارخانجات کار با ورق های فلزی و قطعات فولادی ، قطعات خودرو  و … از مضر بودن بخارات و دودهای حاصل از برش پلاسما اطلاع دارند و همیشه به دنبال راهی برای رفع این مشکل بوده اند. این دسته افراد مشتریان پروپا قرص میزهای برش مکنده هستند.

میزهای مدل سیکلون و بک فلو CYCLONE AND BACK FLOW FILTER از نظر زیست محیطی , سلامت ترین نوع میز برای برش پلاسما در ایران است که تمام هوای حاصل از برش پلاسما را از زیر قطعه , مکش (suction) می کند و پس از جداسازی مکانیکی ذرات جامد در مرحله اولیه و عبور از سیزده عدد شمعک گرد و غبار سمی حاصل از برش را به صورت کامل تصفیه می کند و هوای پاک و مطبوع را به محیط کار و محیط زیست باز می گرداند.

میز برش  مدل سیکلون و بک فلو CYCLONE AND BACK FLOW FILTER  با ابعاد حدودی  4m X 8m‌و ابعاد سیکلون  4.5m X 2m  از یک موتور قدرتمند ۱۵ اسب بخار -11 KW تغذیه می کند که هوا را با دبی  22000 متر مکب بر ساعت پس ازطی مرحله اولیه فیلترینگ به داخل سیزده عدد شمعک  با ابعاد سطح 3500  سانتی متر مربع می کشد و ذرات غبار را تا دقت  3 میکرون از آن جدا می کند. هوای خروجی نهایی از این فیلترها عاری از هرگونه دود و ذرات مسموم می باشد که در سلامت افراد و محیط زیست علی الخصوص در محیط های صنعتی نقش مهمی ایفا می کند.

دستگاه های برش تیپ ستاره به همراه میزهای مکنده سیکلون و بک فلو , تخصصی ترین دستگاه های برش در ایران هستند که با آن می توانید برای تولید قطعات دقیق فلزی بدون نگرانی از گازهای سمی حاصل از برش با اطمینان قدم بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *