درباره ما

واحد صنعتی یکتا به مدیریت جناب آقای علی سمیعی فعالیت خود را در بیش از چهل سال پیش آغاز نمود و به فعالیت در زمینه ها ی مختلف صنعتی پرداخت. این مجموعه فعالیت خود در زمینه ساخت و تولید قطعات و ماشین آلات مختلف  و همکاری خود با انواع شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی را ادامه داد و با بهره گیری از کادری مجرب و مهندسین متخصص به موفقیت های چشم گیری در زمینه تولید ماشین آلات برش دست یافت. با دانش به روز مهندسین این مجموعه جدیدترین تجهیزات و مواد اولیه با برترین برندهای جهانی گردهم می آیند تا دستگاه هایی با کیفیت و دقت فراوان تولید نمایند و بتوانند گامی هرچند کوچک در زمینه سربلندی میهن عزیزمان ایران بردارند.

 

 

 

 

 

 در حال حاضر این مجموعه با بهره گیری از دانش چهل ساله خود به تولید انواع جرثقیل های سقفی و دستگاه های برش CNC  با کیفیتی تضمین شده می پردازد. این دستگاه های برش CNC به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک با قابلیت برشکاری انواع فلزات و لوله بری با انواع شیوه های برش نظیر هواگاز, پلاسما ( انواع مختلف پلاسما با برترین برندهای جهانی) , لیزرلایک و غیره تولید می شوند. این دستگاه ها می توانند به عنوان ماشین آلاتی کارآمد به کمک صنعتگران و تولیدکنندگان بیایند و با ارايه قابلیت های فراوان و مدرن, بهره وری بالایی برای این قشر از چرخه تولید جامعه ایجاد نمایند.

 

 

 

 

 

 

واحد صنعتی یکتا پس از تلاش های فراوان و تولید دستگاه های نوین در سال های اخیر توانست استاندارد های مدیریت کیفیت ISO 9001 و رضایتمندی مشتری ISO 10004 را کسب نماید تا بتواند گامی هرچه بلندتر در سرفرازی صنعت ایران و شهر مقدس مشهد بردارد.

 

 

 

                                                                                             

                                                                                                  

 

 

 

تلفن تماس :  ۸۹-۳۶۵۱۶۴۸۸ (۹۸۵۱+)

تلفکس:  ۳۶۵۱۶۴۹۰ (۹۸۵۱+)

موبایل: ۰۹۱۵۶۸۵۱۴۹۰

ایمیل : Info@yektasanat.com

آدرس دفتر مرکزی: مشهد - بزرگراه آسیایی - کیلومتر۸ - مقابل راه منزل آباد - واحد صنعتی یکتا